Koszyk zawiera 0 przedmiotów za 0,00
SZUKAJ
Promocje | Nowości | Bestsellery | Wyprzedaż wyszukiwarka zaawansowana
Kontakt    Informacje     Napisali o Nas     Moje Konto     Zasady kupowania    

Zwroty


Udzielamy Państwu gwarancji zwrotu zakupionego towaru. Z zakupionego towaru można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracany towar nie może być uszkodzony, otwarty (jeżeli posiada oryginalne opakowanie), używany, niekompletny , czysty, "pozbawionych zapachu" (Np. kremy, perfumy), razem z oryginalnym pudełkiem, metkowaniem. Wraz z towarem należy koniecznie odesłać fakturę lub paragon, podkreślając na niej opcje zwrot.

Aby Państwa zwrot mógł zostać szybko rozpatrzony towar należy odesłać na adres:

LADY-B.PL

ul. Rynek 18, 38-450 DUKLA

Gwarantujemy zwrot pieniędzy w wysokości ceny towaru (zwrotowi nie podlegają koszty przesyłki). Pieniądze wysyłamy na konto bankowe, którego numer należy podać w formularzu zwrotu lub przekazem pocztowym, jeśli taką opcję wybrał Klient bądź jeśli nie zostało podane konto bankowe (odejmujemy od zwracanej kwoty koszt przekazu pocztowego).

Proszę pamiętać, ze koszty opakowania i wysyłki zwrotnej ponosicie Państwo sami. Informujemy również, iż nie przyjmujemy paczek płatnych za pobraniem pocztowym.

Zwrotom i reklamacjom nie podlegają artykuły pończosznicze.

Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

Bielizna, której zwrot/reklamacja nie zostanie uznana (odesłana po wymaganym terminie, nie zawierająca rachunku bądź pisma reklamacyjnego, bez metek lub pudełka, zabrudzona, uszkodzona), będzie odesłana na koszt klienta.

Bielizna odsyłana ze względu na uszkodzenia/wady fabryczne po terminie 10 dni od daty zakupu, będzie przekazywana do rzeczoznawcy tylko pod warunkiem dołączenia oryginalnego rachunku.
Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela.

Za przesyłki, które dotrą do nas w uszkodzonych opakowaniach producenta pomniejszamy zwrot należności o 10% za każde zniszczone opakowanie bądź jego brak. W przypadku, gdy towar został wysłany bez opakowania z powodu opakowania ozdobnego - całość bielizny należy zabezpieczyć przed zniszczeniem. Przesyłki ze zwracanym towarem który z powodu nieodpowiedniego opakowania zostanie uszkodzony w trakcie transportu będą odsyłane do klienta na jego koszt. Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu i zabezpieczeniu przesyłki.

Opakowanie ozdobne jest usługą - nie podlega zwrotowi. W przypadku zwrotu, bądź wymiany bielizny, prosimy nie odsyłać opakowania ozdobnego. W przypadku odesłania bądź nieodebrania zamówienia z opakowaniem ozdobnym - od kwoty zwrotu zostanie odliczona wartość usługi opakowania ozdobnego.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.


Wymiana


Udzielamy Państwu gwarancji wymiany zakupionego towaru W przypadku gdy rozmiar zamówionej bielizny będzie nieodpowiedni mają Państwo możliwość wymiany zakupionego towaru w terminie do 10 dni od daty jego otrzymania, pod warunkiem zwrotu towarów nieużywanych, czystych, "pozbawionych zapachu" (Np. kremy, perfumy), razem z oryginalnym pudełkiem, metkowaniem. Towar zabezpieczony przed uszkodzeniem należy odesłać na adres:


LADY-B.PL

ul. Rynek 18, 38-450 DUKLA

Do przesyłki należy dołączyć:


1. dowód zakupu w postaci rachunku otrzymanego z zamówieniem,
2. opis wady lub powód wymiany.

 

W przypadku niedotrzymania powyższych warunków wymiana nie będzie rozpatrywana.

Aby Państwa wymiana przebiegła szybko należy złożyć nowe zamówienie w sklepie www.lady-b.pl zaznaczając w komentarzu, że będzie to wymiana bielizny - numer nowego zamówienia należy podać w formularzu wymiany. Przyspieszy to czas realizacji, będziemy mogli zamówić bieliznę na wymianę zanim dostaniemy przesyłkę zwrotną. Koszty wysyłki nowego rozmiaru do klienta to 6 zł. Kwotę prosimy dołączyć do odsyłanej do nas bielizny lub przelać nam na konto bankowe. W przeciwnym razie bielizna będzie wysłana za pobraniem, koszty przesyłki w tym przypadku będą wyższe - 12,00 zł.
Bieliznę można odesłać w ciągu 10 dni od jej otrzymania.
Jeśli na naszej stronie nie jest dostępny potrzebny Państwu rozmiar, oznacza to że wymiana nie będzie możliwa. Mogą wtedy Państwo wymienić bieliznę na inną, lub dokonać zwrotu. W przypadku gdy bielizna zamawiana na wymianę jest droższa od bielizny zwracanej, www.lady-b.pl poinformuje klienta o wysokości koniecznej dopłaty po otrzymaniu przesyłki zwrotnej.

Za przesyłki, które dotrą do nas w uszkodzonych opakowaniach producenta pomniejszamy zwrot należności o 10% za każde zniszczone opakowanie bądź jego brak. W przypadku, gdy towar został wysłany bez opakowania z powodu opakowania ozdobnego - całość bielizny należy zabezpieczyć przed zniszczeniem. Przesyłki ze zwracanym towarem który z powodu nieodpowiedniego opakowania zostanie uszkodzony w trakcie transportu będą odsyłane do klienta na jego koszt. Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu przesyłki i zabezpieczeniu przed uszkodzeniem towaru w trakcie transportu.

Koszty przesyłek w przypadku wymiany towaru wynikającej z błędnej realizacji zamówienia przez Intymna.pl pokrywa sprzedawca. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

Opakowanie ozdobne jest usługą - nie podlega zwrotowi. W przypadku zwrotu, bądź wymiany bielizny, prosimy nie odsyłać opakowania ozdobnego. W przypadku odesłania bądź nieodebrania zamówienia z opakowaniem ozdobnym - od kwoty zwrotu zostanie odliczona wartość usługi opakowania ozdobnego.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.

 

[ Kontakt | Napisz do nas | Zwroty i wymiana | Pomoc | Koszty wysyłki ]

Sklep *LadyB* oferuje awangardową bieliznę, odzież i obuwie. Proponujemy szeroki asortyment takich towarów jak: sukienki damskie, buty damskie, biustonosze, haleczki, pończochy, bikini według najnowszych trendów. Bielizna i ubrania z naszego sklepu są najwyższej jakości i pochodzą od markowych producentów: Konrad ,Obsessive, Axami, Gatta, Passion, Princess, Mirra, Leg Avenue, Victoria Secret, Chrystian Louboutin, Zara, Bebe i innych. Gwarantujemy nowoczesne zakupy, atrakcyjne ceny i kulturalną obsługę. Zakupione w naszym sklepie towary mogą być wysłane do innej osoby w ozdobnym opakowaniu.